Nadin fashion

Často kladené otázky

Ako správne vybrať tovar?

Kúpa tovaru cez internet môže byť náročna a preto sme pre Vás vytvorili stránku veľkostných rozmerov. Pre zobrazenie Kliknite sem.

Čo sú vernostné body?

Z dôvodu že je veľa čo popísať vytvorili sme oddelenú stránku Vernosté body pre bližšie informácie klikajte sem.

Ako sa registrovať?

Registrovať sa môžete po kliknutí na ,,Prihlásiť / Registrovať” v hornej časti našej stránky, následne vyplniť Vašu e-mailovú adresu a heslo. Zaregistrovať sa môžete aj pri vytváraní objednávky na stránke ,,Dokončenie objednávky”. Pod fakturačnou adresou zaškrtnite ,,Vytvoriť účet” a zadajte heslo, následne bude e-mail automaticky doplnený z fakturačnej adresy.

Aké sú dostupné možnosti dopravy?

Balíky sú doručované kuriérskou službou DPD.

Môžem objednať tovar bez registrácie?

Môžete, ale prídete o možnosť získať body na zľavu pri ďalšej objednávke a o ďalšie funkcionality Nášho e-shopu.

Za koľko príde môj balík?

Spravidla je to v rámci dvoch pracovných dní.

Ako môžem sledovať svoj balík?

V hornej časti stránky, alebo po kliknutí na ,,Prihlásiť / Registrovať” alebo Váš email “example@example.com” prípadne Vaše meno a priezvisko. V časti Objednávky kliknete na ikonu dopravcu a budete presmerovaný na stránku dopravcu DPD, budete vidieť kde sa Váš balík aktuálne nachádza.

Dodatočné otázky

Môžem zaplatiť z rôznej banky?

Áno, Naša banka využíva systém TARGET2, tento systém je využívaný v rámci celej eurozóny a Vaša platba by mala prísť v rámci dvoch dní.

V akej mene môžem zaplatiť?

Aktuálne prijímame iba platby v eurách.

Kde získam informácie kam mám poslať peniaze?

Na stránke “Dokončenie objednávky” si vyberiete možnosť platby a následne budete presmerovaný na stránku s potrebnými informáciami, alebo na stránku vašej banky.

Ako Vás môžem kontaktovať v prípade akýchkoľvek otázok?

V prípade Vašich otázok Nás môžete kontaktovať na telefónnom čísle umiestenom v spodnej časti stránky, alebo cez e-mail info@nadinfashion.sk, prípadne použiť náš kontaktný formulár na stránke Kontakt.

Dostanem zľavu?

Áno s Nadin fashion dostanete vždy niečo naviac. Z každého eura minutého za produkty bez DPH získate jeden vernostný bod, ktorý môžete použiť, ako zľavu pri ďalšej objednávke. Pravidelne pripravujeme špeciálne akcie napr. na Valentína, Narodeniny atď…

Môžem si vyzdvihnúť balík osobne?

Samozrejme, budeme vás kontaktovať, kedy bude balík pripravený na vyzdvihnutie každý pracovný deň od 12:00 – 19:00 hod. a v sobotu od 10:00 – 14:00 hod., prípadne po dohode.

Aké oblečenie ponúkate?

V ponuke máme hlavne oblečenie pre moletky od tých najlepších výrobcov z Dánska a Nemecka. Nezabúdame však ani na pánov, ktorý si u nás môžu vybrať z ponuky tričiek Monte Carlo, košiel seidendsticker spodného prádla Mustang a oblekov značky Barutti!