Vitajte my sme

Nadin Fashion

Sme butik s desaťročnou úspešnou tradíciou. V našom obchode na Estónskej ulici v Bratislave Vás privíta príjemná atmosféra a milý personál. Ponúkame štýlovú, pulzujúcu módu pre moderné ženy. Naše kolekcie začínajú na čísle 38. Rešpektujeme ženské krivky a plnšiu siluetu. Individuálne pristupujeme ku každej zákazníčke. Nájdete u nás spoločenské šaty, zaujímave tričká, originálne blúzky, veľmi dobre padnúce nohavice, spodné prádlo. Váš outfit doladíme originálnymi doplnkami, šperkami a bižutériou.

my Vás robíme krásnou

Snažíme sa o to, aby sa každá žena cítila a vyzerala úžasne. Pri výbere tovaru myslíme na najnovšie módne trendy a štýly. Chceme, aby sa žena cítila vždy sebaistá, či už sa jedná o určité udalosti, špeciálne príležitosti alebo každodenné nosenie. Naše modely sú vždy z kvalitných materiálov, dômyselných strihov so štýlovými akcenty. Ich nosenie poskytuje úplné pohodlie a komfort.

spoznajte náš tím

my sme rodina

Naděžda Fondrková

CEO / Zakladateľ

Monika Žilavá

Asistent predaja

Janika Šebeková

Asistent predaja

Naš profesionálny tím tvoria veľmi ochotné a vyškolené asistentky predaja Monika a Janika.

Vedia Vám poradiť pri výbere veľkosti a dokážu Vám doladiť outfit na každú príležitosť. Dokážu z každej ženy urobiť hviezdu. Sú vždy milé, ale aj úprimné, poradia Vám, ktorý model je pre Vás vhodný. Ktokoľvek sprevádzajúci je obslúžený malým občerstvením a lahodnou kávou.